Hakkımızda

1981 yılında başlayan bu yolculukta başta züccaciye sektörü olmak üzere geniş yelpazade ev gereçleri sektörünün öncü fırmalarından olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 36 yıllık toptan satış tecrubesinin perakende sektöründe de yer bulması maksadıyla kurucumuz Abdulkerim Söylemez perakende sektörüne “ZÜCMARK” adı ve ''Ekonomik Züccaciye Marketleri'' sloganı ile 2017 senesi ikinci çeyrekte giriş yapmıştır.

 


Yaklaşık 40 senedir gerek toptan gerekse perakende sektöründe hizmet veren bir kadro ile çalışmalarını duraksız bir şekilde devam ettirmektedir. Her dönemde züccaciye sektörünün devleriyle birebir işbirliği içinde olup, gerek toptan gerekse perakende mağazalarında bu firmaların bayiliklerini bünyemizde bulundarmaktayız. Yine çeşit zenginliği açısından birçok züccaciye ürünlerini ithal etmekteyiz. Bunun yanında bayiliklerimizin de ihracatını yapmaktayız.

 

 

Perakende Sektöründe offline satışta ZÜCMARK adlı mağazamızla öncelikle İstanbul halkı olmak üzere online satışta ise tüm Türkiye’ye hizmet vermek amacını güdüyoruz.Bu amaç uğruna siz değerli ziyaretçilerimize gücümüz yettiği kadar çalışmayı hedefliyoruz.

 

 

Zücmark Ailesi.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır